X

آرشیو اخبار

اخبار
تاریخ انتشار: شنبه 27 دی 1399
ویدئو کنفرانس وزارتی بازگشایی مدارس در بهمن ماه سال جاری در مرکز بهداشت استان برگزار شد

  ویدئو کنفرانس وزارتی بازگشایی مدارس در بهمن ماه سال جاری در مرکز بهداشت استان برگزار شد

امتیاز: Article Rating
ویدئو کنفرانس وزارتی بازگشایی مدارس با حضور معاونین فنی و اجرایی مرکز بهداشت استان، مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سرپرست مدیریت شبکه و ارتقاء سلامت، مسئولین و کارشناسان سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس و سلامت محیط و کار استان در سالن جلسات مرکز بهداشت استان برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر برکاتی، مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه با استناد بر پایش و نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خودارزیابی مدیران مدارس مطالبی عنوان نمود.
سپس خانم دکتر اردلان، رئیس اداره سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس وزارت متبوع ضمن قدردانی از زحمات همکاران استان‌ها در پایش و نظارت بر مدارس و ارسال گزارش هفتگی به وزارت بهداشت و درمان، بر ادامه روند فعالیت ها در خصوص بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه سال جاری تاکید کرد.
در ادامه دکتر یمانی، معاون اجرایی دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به جمع بندی مطالب و قرائت مصوبات مورد تایید پرداخت.
در پایان جلسه توسط مدیران وزارتی حاضر در ویدئو کنفرانس به سوالات و ابهامات کارشناسان مسئول جوانان، نوجوانان و مدارس دانشگاه ها پاسخ داده شد.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • ویدئو کنفرانس وزارتی بازگشایی مدارس در بهمن ماه سال جاری در مرکز بهداشت استان برگزار شد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: