X

آرشیو اخبار

اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 16 اردیبهشت 1399
جلسه ارتقاء برنامه های حوزه غیرواگیر در مرکز بهداشت استان برگزار شد.

  جلسه ارتقاء برنامه های حوزه غیرواگیر در مرکز بهداشت استان برگزار شد.

امتیاز: Article Rating

در راستای ارتقای برنامه های حوزه غیرواگیر مرکز بهداشت استان جلسه ای با حضور معاونین اجرایی و فنی و همچنین رئیس و کارشناس گروه بیماری های غیرواگیر در مرکز بهداشت استان برگزار شد.

 در ابتدای جلسه دکتر پورمنتی، معاون اجرایی مرکز بهداشت استان ضمن برشمردن اهمیت برنامه های غیرواگیر و توجه وِیژه به اجرای مطلوب این برنامه ها در جهت ارتقاء سلامت مردم پرداخت. در ادامه دکتر افسرده، معاون فنی بر لزوم استخراج چالش ها و مشکلات موجود که مانع از اجرای موفق برنامه های غیرواگیر در سطح شهرستان ها گردیده پرداخت و بر اهمیت اجرای برنامه‌های مداخله ای کوتاه مدت از جمله آموزش پروتکل ها و دستورالعمل ها به پرسنل به ویژه برای پزشکان مراکز به صورت سطح به سطح تاکید نمود.

در پایان خانم پورنجف، رئیس گروه بیماری های غیرواگیر و کارشناسان این واحد به تببین برنامه ها، مشکلات و انتظارات در جهت اجرای هرچه بهتر برنامه ها پرداختند و در نهایت مقرر گردید شاخص های برنامه های غیرواگیر به تفکیک شهرستان ها و مراکز خدمات جامع سلامت تهیه و در جلسه آتی ارائه گردد، چالشها و مشکلات موجود به صورت سطح به سطح تهیه شود و برنامه های مداخله ای پیشنهادی واحد در راستای رفع مشکلات موجود ارائه گردد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه ارتقاء برنامه های حوزه غیرواگیر در مرکز بهداشت استان برگزار شد.
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: