طراحی سایت
اخبار
17

جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در دانشگاه برگزار شد

جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با حضور معاون بهداشتی، مشاور رئیس دانشگاه در امور درمان، رئیس فوریت پزشکی استان، مدیران روابط عمومی، پشتیبانی، درمان و دیگر مدیران و نمایندگان شبکه های بهداشت و درمان سطح استان به میزبانی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی معاون بهداشتی ، در ابتدای این جلسه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: در سال گذشته بیش از یک و نیم میلیون خدمت بهداشتی به زائران اربعین حسینی در سطح استان ارائه شد. دکتر راضی ناصری فر ادامه داد: در سالیان گذشته با ارائه خدمات مطلوب بهداشتی در کنار زائران اربعین حسینی بوده ایم و امسال نیز قطعا با جدیت بیشتری این خدمات را تقدیم خواهیم نمود. وی با بیان اینکه ارائه خدمات مطلوب در گرو تلاش و اهتمام همکاران در ایام تردد زائران خواهد بود، ادامه داد: خوشبختانه همکاران ما در سطح دانشگاه همواره با روحیه جهادی و خدمتگزارانه در ایام تردد زائران خدمات دهی نموده اند که قابل تقدیر است.
مشاور رئیس دانشگاه در امور درمان نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین و تقدیر از بانیان این جلسه اظهار کرد: در حوزه بهداشت و درمان در سطح دانشگاه در ایام تردد زائران اربعین حسینی در سالهای گذشته خدمات شایسته ای ارائه شده که قابل تقدیر است.
 دکتر عبدالنور کرد جمشیدی ادامه داد: در حوزه سلامت بهداشت همواره مقدم بر درمان بوده و لذا باید در حوزه بهداشت تلاش بیشتری به کار گیریم تا افراد کمتری در معرض دریافت خدمات درمانی قرار گیرند. وی یادآور شد: همکاری و هماهنگی همه جانبه برای خدمت مطلوب به زائران لازم است و بر این اساس همه باید با همفکری و تعامل و همکاری در این راه گام برداریم.
 در ادامه نیز مدیران روابط عمومی، پشتیبانی، درمان، رئیس فوریت پزشکی استان و دیگر کارشناسان بهداشتی و همچنین مدیران و نمایندگان شبکه ها به بیان مشکلات و چالش های فراروی خود در اربعین حسینی و راهکارهای رفع آنان پرداختند. گفتنی است در این راستا مواردی برای رفع مشکلات چالش‌ها و نارسایی‌های موجود و همچنین ارتقاء سطح خدمات بهداشتی درمانی به زائرین مورد تصویب حاضران قرار گرفت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (150)
کد خبر: 14134

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو