اخبار
09

کارگاه تازه های ایدز برگزار شد

کارگاه تازه های ایدز برگزار شد

 کارگاه تازه های عفونت اچ آی وی و ایدز با حضور رییس اداره ایدز و بیماریهای آمیزشی مرکز مدیریت بیماریهای وزارت بهداشت سرکار خانم دکتر کازرونی و  معاون بهداشتی، مدیران و روسای کلیه شبکه ها ، کارشناسان مسوول بیماریهای واگیر ،کارشناسان ایدز ، مدیران گروهها و واحد ها ی مرکز بهداشت استان و کارشناسان مرکز مشاوره بیماریهای رفتاری در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان در 8ام شهریورماه سال جاری برگزار شد.

 در این کارگاه مدیران و روسای شبکه های بهداشتی و درمانی استان و مدیران گروههای سلامت خانواده ، بهداشت محیط و دیگر گروها و واحد ها به بیان عملکرد خود پرداخته و سپس به سوالات حضار پاسخ داده شد  و راهکارهای نوین برای کشف ، شناسایی ، درمان بیماران، جلب حمایتهای لازم برای بیماران و خانواده هایشان توضیح داده شد.

    در این کارگاه به گزارش اقدامات انجام شده در خصوص،اجرای برنامه پیشگیری از انتقال مادر به کودک ، پیشگیری از طریق نظارت بر جمعیتهای کلیدی در خصوص انتقال بیماری ،پیشگیری از طریق وسایل تیز و برنده پزشکی و تشدید نظارتهای بهداشتی بر فعالیتهای پزشکان و دستیار آنان ، دندانپزشکان ، مدیریت پسماندهای عفونی ، نظارت بر آرایشگاههای زنانه و مردانه  و... پرداخته شد. در پایان از اقدامات این دانشگاه در خصوص مراقبت ایدز توسط تیم اعزامی مرکز مدیریت بیماریها تقدیر شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (64)
کد خبر: 13855
  • کارگاه تازه های ایدز برگزار شد
  • کارگاه تازه های ایدز برگزار شد
  • کارگاه تازه های ایدز برگزار شد
  • کارگاه تازه های ایدز برگزار شد
  • کارگاه تازه های ایدز برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو