اخبار
17
تشریح خدمات بهداشتی در ایام تردد زائران اربعین حسینی در استان ایلام
چکیده: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خدمات و فعالیتهای حوزه بهداشت در ایام تردد زائران اربعین حسینی از هفتم تا یازدهم آبانماه در سطح استان را تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی، دکتر راضی ناصری فر در این رابطه اظهار کرد: پرسنل حوزه بهداشت در ایام تردد زائران اربعین حسینی تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا بهترین خدمات را به آنان... ادامه »
16
برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی جوانان داوطلب سلامت در اربعین حسینی
چکیده: بمناسبت اربعین حسینی کارگاه یک روزه آموزشی توجیهی جوانان داوطلب سلامت در اربعین حسینی با حضور جوانان داوطلب سازمانهای مردم نهاد و دانشجو در مورخ 96/8/13 و در سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید. هدف از برگزاری این کارگاه، آموزش به جوانان داوطلب جهت آموزش و ارائه خدمت به زائرین محترم در موکب ها و بیمارستان امام خمینی(ره) بود. در ابتدا خانم ... ادامه »
14
برگزاری جلسه آموزشی تعیین وضعیت تن سنجی کودکان زیر 5سال
چکیده:  جلسه آموزشی مجریان ، ناظرین و پرسش گران " بررسی ملی تعیین وضعیت تن سنجی ، شاخصهای تغذیه ای و رشد و تکامل و برخی نشانگرهای ارزشیابی نظام خدمات بهداشتی در کودکان زیر 5 سال " در مورخه 1396/8/13 و در سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید. در این جلسه پس از آموزش تئوری و عملی در خصوص چگونگی اجرای بررسی و نحوه تن سنجی کودکان زیر 5 سال مق... ادامه »
09
برگزاری کارگاه آموزشی اصول بهداشت محیط در برنامه اربعین
چکیده:  کارگاه آموزشی اصول بهداشت محیط در مناسبت های خاص (اربعین حسینی) با حضور معاون بهداشتی ،کارشناسان بهداشت محیط استان و شهرستانهای تابعه  در سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان ایلام برگزار گردید.  به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی، در ابتدای جلسه دکتر ناصری فر معاون بهداشتی ضمن خیر مقدم به مدعوین درخصوص اهمیت ارائه خدمات بهداشت محیطی د... ادامه »
03
به مناسبت هفته ملی هپاتیت (7-1 آبان  ماه 1396)
چکیده: شعار امسال : حذف هپاتیت های ویروسی تا سال 1410      هدف از این اطلاع رسانی ، ارتقائ دانش و آگاهی مردم و تقویت برنامه های پیشگیری، غربالگری و کنترل هپاتیتهای ویروسی است. چرا که در جهان سالانه میلیونها نفر به این بیماری مبتلا شده و میلیونها نفر نیز در معرض ابتلا قرار دارند. خوشبختانه درحال حاضر برای بیماری هپاتیت ب یک واکسن بسیار... ادامه »
02
همایش سلامت روان در محیط کار برگزار شد
چکیده: به مناسبت هفته سلامت روان، همایش سلامت روان در محیط کار با حضور معاون فنی مرکز بهداشت استان و پرسنل شرکت پالایش گاز ایلام در سالن کنفرانس آن شرکت برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی :دکتر امین کریمی معاون فنی مرکز بهداشت استان ایلام  در ابتدای همایش بر اهمیت سلامت روان و کنترل استرس های روانی در محیط کار تاکید نمودند. وی افزود... ادامه »
01
کارگاه آموزشی توجیهی افزایش فعالیت فیزیکی  برگزار شد
چکیده: کارگاه آموزشی توجیهی افزایش فعالیت فیزیکی با حضور معاونت محترم بهداشتی،معاون فنی،مسئولین و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ایلام،سلامت جوانان،نوجوانان و مدارس  و بیماریهای غیرواگیر مرکز بهداشت استان و شهرستان های تابعه در روز شنبه مورخ 96/7/29 و در محل سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان برگزار گردید. آقای دکتر کریمی معاون محترم ف... ادامه »
01
همایش ازدواج سالم و به هنگام برگزار شد
چکیده:  بمناسبت هفته سلامت روان(30-24 مهر ماه) و با توجه به سیاست های جمعیتی رهبری، همایش ازدواج سالم و به هنگام با حضور  معاونت محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ،معاونت های محترم امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ایلام، مسئولین و کارشناسان محترم سلامت جوانان مرکز بهداشت استان ،اداره مشاوره دانشگاه ایلام و دانشجویان دانشگاه ایلام در روز یک شن... ادامه »
26
سلامت روان در محیط کار_هفته سلامت روان گرامی باد
چکیده:  دکتر ناصری فر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام : در صورت عدم پیشگیری از استرس شغلی ، جمعیت کاری آسیبهای فراوانی را متحمل می گردند. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت روان (24 لغایت 30 مهر ماه) گفت : شعار هفته سلامت روان امسال " سلامت روان در محیط کار" می باشد. وی افزود سلامت روان در محیط کار یعنی ... ادامه »
24
ورزش، نسخه رایگان سلامت_هفته ملی سلامت بانوان ایرانی گرامی باد
چکیده:   پویش هفته ملی "سلامت بانوان ایران"، همه ساله در هفته پایانی مهرماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف جامعه در خصوص اولویت های سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور، برگزار می گردد. با توجه به اهمیت و شیوع کم تحرکی در جامعه زنان کشور و تاثیر آن بر کلیه ابعاد سلامت آنان از بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها و ... موضوع فعالیت فیزیکی... ادامه »
صفحه 1 از 41ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو