اخبار حداقل
26
سلامت روان در محیط کار_هفته سلامت روان گرامی باد
چکیده:  دکتر ناصری فر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام : در صورت عدم پیشگیری از استرس شغلی ، جمعیت کاری آسیبهای فراوانی را متحمل می گردند. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت روان (24 لغایت 30 مهر ماه) گفت : شعار هفته سلامت روان امسال " سلامت روان در محیط کار" می باشد. وی افزود سلامت روان در محیط کار یعنی ... ادامه »
24
ورزش، نسخه رایگان سلامت_هفته ملی سلامت بانوان ایرانی گرامی باد
چکیده:   پویش هفته ملی "سلامت بانوان ایران"، همه ساله در هفته پایانی مهرماه با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف جامعه در خصوص اولویت های سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور، برگزار می گردد. با توجه به اهمیت و شیوع کم تحرکی در جامعه زنان کشور و تاثیر آن بر کلیه ابعاد سلامت آنان از بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها و ... موضوع فعالیت فیزیکی... ادامه »
17
چکیده: جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با حضور معاون بهداشتی، مشاور رئیس دانشگاه در امور درمان، رئیس فوریت پزشکی استان، مدیران روابط عمومی، پشتیبانی، درمان و دیگر مدیران و نمایندگان شبکه های بهداشت و درمان سطح استان به میزبانی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی معاون بهداشتی ، در ابتدای این جلسه معاون بهد... ادامه »
15
هر کودک نشانی خداست_روز جهانی کودک گرامیـــــــباد
چکیده:    روز جهانی کودک و هفته ملی آن  فرصت مغتنمی است  تا بار دیگر بر رسالت و تعهد  سیستم بهداشت و درمان کشور و سایر ارگانها و موسسات دولتی و خصوصی  در خصوص حفظ و ارتقاء سطح سلامت کودکان به عنوان آسیب پذیر ترین گروه هدف سیستم بهداشتی درمانی تاکید  و با صدای رسا  در گوش جهان  نجوا کنیم : کودکان امروزند آنها ر... ادامه »
11
مراسم تقدیر از بازرسان و کارشناسان نمونه بهداشت محیط استان برگزار شد
چکیده: به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط در4 مهرماه مراسم تقدیر از بازرسان و کارشناسان نمونه بهداشت محیط استان با حضور ریاست دانشگاه ، قائم مقام دانشگاه، معاون بهداشتی، ریاست دانشکده بهداشت دانشگاه و نمایندگانی از حوزه غذا و دارو، معاونت درمان دانشگاه در سالن مرکز بهداشت استان برگزار شد. در این مراسم از بازرسان نمونه استانی و فعالان عرصه بهداشت محیط تقدیر ش... ادامه »
11
دوره باز آموزی  طب کار  برگزار شد
چکیده: به اطلاع میرساند دوره باز آموزی  طب کار در مورخه 6 لغایت 8 مهرماه  جهت پزشکان عمومی دست اندر کار معاینات شاغلین با حضور و تدریس جناب آقای دکتر سهرابی معاونت فنی بهداشت حرفه ای مرکز سلامت  محیط و کار وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی در محل سالن جلسات آموزش مداوم پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه برگزار گردید
10
سومین جلسه هماهنگی کمیته بهداشت ونحوه اجرایی نمودن برنامه های اربعین   برگزار شد
چکیده:   سومین جلسه ستاد اربعین سال 96 با حضور دکتر راضی ناصری فر معاون بهداشتی  و  مدیران گروه واحدهای بهداشتی  در سالن کنفرانس مرکز بهداشت استان  برگزار شد. به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی ایلام، دکتر ناصری فر  در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم آمادگی درخصوص فعالیتها در خدمات‌رسانی اربعین اظهار داشت: برنامه اربعین با... ادامه »
10
آینده ای بهتر با مشارکت سالمندان_روز جهانی سالمندان گرامی باد
چکیده:     پیامبر اکرم (ص) می‌فرمایند: وجود پیران سالخورده بین شما باعث افزایش رحمت و لطف پروردگار و گسترش نعمت‌های الهی بر شماست.   سالمندی بنا به تعریف سازمان جهانی بهداشت ، عبور از مرز شصت سالگی است و برای تمام افرادی که از حوادث و اتفاقات زندگی جان سالم بدر برده اند و جوانی و میانسالی را پشت سر گذاشته اند ، این دور... ادامه »
07
همه با هم برای سلامت قلب
چکیده: برای حفظ سلامت قلب با شیوه زندگی سالم به قلب خود نیرو بخشید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. با تغییراتی ساده و ماندگار در شیوه زندگی به قلب خود نیرو ببخشید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.   بیماری قلبی عروقی همچنان اولین عامل هدایت کننده و مهم مرگ و ناتوانی در دنیای امروز است و سالانه بیش از 5/17 میلیون نفر به علت بیماری قلبی عروق... ادامه »
04
پیام تبریک دکتر ناصری فر به مناسبت روز بهداشت محیط
چکیده:   با عنایت به فرا رسیدن 4 مهرماه روز جهانی بهداشت محیط ضمن تبریک این روز به جامعه بهداشت محیط علی الخصوص همکاران پرتلاشم در سطح استان برای یکایک خدمت گذاران این عرصه، در اجرای رسالت مهم حفظ و مراقبت از محیط با شعار سال "کیفیت هوای آزاد و داخل ساختمان" ، از درگاه الهی موفقیت و سلامت مسئلت می نمایم. بی شک روز جهانی بهداشت محیط فرصت مغتنمی است تا... ادامه »
صفحه 1 از 40ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
جستجو